RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 STRONA GŁÓWNA KPP W ŻNINIE KIEROWNICTWO OFICER PRASOWY KONTAKT STRUKTURA DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE, ZAGINIONE WYROKI SĄDOWE INFORMATOR ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
 


strzałka Poszukiwany listem gończym wpadł podczas kontroli drogowej

Policjanci z Białych Błot zatrzymali 34-latka poszukiwanego listem gończym. Wpadł, podczas kontroli drogowej. Mężczyzna złamał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kierował pod wpływem alkoholu. Podejrzany trafił już za kratki zakładu karnego.

Wczoraj (03.02.2014) tuż po godzinie 01:00 policjanci z posterunku z Białych Błot patrolując miejscowość Kruszyn Krajeński zatrzymali do kontroli kierującego oplem tigrą. W trakcie sprawdzania mężczyzny okazało się, że złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. To nie była jedyna niespodzianka, którą ustalili mundurowi w policyjnym systemie. Jak się okazało, 34-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia. Co więcej, funkcjonariusze w trakcie rozmowy z kierującym wyczuli od niego alkohol. Badanie trzeźwości wykazało, że miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie po użyciu alkoholu, a także złamania sadowego zakazu, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3. Zatrzymany trafił już za kratki zakładu karnego.

 
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Żnin