Informacje

Żnińscy policjanci laureatami XXIV finału Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku 2017"

Data publikacji 19.09.2017

W dniach 12-15.09.2017r. w Szkole Policji w Słupsku odbył się XXIV finał Turnieju Par Patrolowych ,,Patrol Roku 2017”. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie st. sierż. Marcin Szymański i sierż. szt. Maciej Borkowski oraz ich koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Grudziądzu. Nasi mundurowi zajęli I miejsce w rywalizacji drużynowej.

Policjanci z całej Polski rywalizowali w 6  konkurencjach: strzelanie sytuacyjne, techniki obezwładniania osób, udzielanie pierwszej pomocy, bieg pościgowy z elementami właściwymi dla specyfiki służby patrolowej oraz  sprawdzian wiedzy zawodowej.
Po wielu zmaganiach ostatecznie Policjanci z Grudziądza zajęli III miejsce w klasyfikacji indywidualnej, a mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Żninie którzy na co dzień pełnią służbę w Komisariacie Policji w Barcinie zajęli IX lokatę , co w konsekwencji dało I miejsce w rywalizacji drużynowej.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników i dziękujemy  za godne reprezentowanie kujawsko-pomorskich policjantów i życzymy  dalszych sukcesów.