Informacje

Żnińscy mundurowi zajęli I miejsce w XIV Turnieju w Piłce Nożnej o puchar ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego

Data publikacji 27.02.2018

Drużyna żnińskich mundurowych zwyciężyła w XIV Turnieju w Piłce Nożnej o puchar ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko -pomorskiego rozgrywanym na Hali Sportowo – Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. W rozgrywkach żnińscy policjanci pokonali 20 drużyn piłkarskich, a st. sierż. Dawid Łukomski został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wczoraj (26.02.18) policjanci ze żnińskiego garnizonu wzięli udział w XIV Turnieju Piłki Nożnej o puchar ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego, który odbył się na Hali Sportowo – Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn reprezentujących jednostki policji z całego województwa oraz drużyna Żandarmerii Wojskowej.

Żnińscy mundurowi wygrali wszystkie mecze w fazie grupowej, następnie zwyciężyli także w rozgrywce ćwierćfinałowej  i półfinałowej. W finale pokonali drużynę Komendy Miejskiej Policji w Toruniu z wynikiem 2:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został st. sierż. Dawid Łukomski ze żnińskiej komendy, który strzelił 17 bramek.