Nasi zwycięzcami Triathlonu na dystansie pełnym IRON MAN

Data publikacji 25.08.2017

Kujawsko-pomorscy policjanci nie mieli sobie równych w rywalizacji sztafetowej na dystansie pełnym IRON MAN w Mistrzostwach Polski w Triathlonie, które odbyły się w Bydgoszczy. W tej formule zawodów, która obejmowała pływanie, jazdę na rowerze i bieg na łącznym dystansie 226 km zmagało się osiem drużyn.

W Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie IRON MAN w ramach Ocean Lava Triathlon Polska. W zawodach wystartowali policjanci z naszego regionu. Sztafeta reprezentująca International Police Association, Sekcja Polska kujawsko-pomorska grupa wojewódzka w składzie: asp. Robert Ciepłowski, nadkom. Marcin Zmudzinski, sierż.szt. Dariusz Śliwiński rywalizowała na dystansie pełnym i zwyciężyła, w tym królewskim dystansie uzyskując czas 9.08,19. W tej formule zawodów, która obejmowała pływanie, jazdę na rowerze i bieg na łącznym dystansie 226 km zmagało się osiem drużyn.

Robert Ciepłowski rywalizował w pływaniu na dystansie 3,8 km. Marcin Zmudziński przejechał na rowerze 180 km. Dariusz Śliwiński natomiast zmierzył się w biegu na dystansie 42,194 km. Wszyscy trzej zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach, co dało im pierwsze miejsce na podium w całej klasyfikacji sztafetowej.

W zawodach brał również udział asp. sztab. Marek Kowalczyk, który w swojej kategorii wiekowej zajął 3 miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!